CATA

2001 yılından buyana İstanbul  şişhane ilçesinde faaliyet göstermeye başlayan ve kurulduğu andan itibaren hızla yükselişe geçmiş, yenilikçi, geniş ürün yelpazesine sahip kısa zamanda sektörde başarıya ulaşmış ender firmalardan olmaktadır.

CATA şerit led, ışıklı hortumlar, dekoratif, bahçe armütürleri, aydınlatmalariç aydınlatmadış aydınlatma hizmetleri sunan bir kuruluştur.

CATA ampul çeşitlerinde en rağbet gösteren ürünleri olarak halojen ampullerled buji ampulleri, led ampullerled kapsül ampulleriled rüstik ampuller, led çanak ampulleriPLC ve Pl ampullertasarruflu ampuller ve flamanlı ampuller olarak bilinmektedir.

Dekoratif aydınlatmalar katagorisinde göze çarpan ürünler ise; ledli ışıklı hortumneon led hortumsarkıt armatürler

Dış aydınlatmalara da önem gösteren CATA, ledli projektörlergold ledli projektörlerWall washeretanj armatürlerled sokak armatürleri satışlarını en çok satış yapan ürünleri arasındadır.

İç aydınlatma alanında yüksek tavan armatürleri , led aplikler, led ray armatürler, ledli band armatürler, par 30 armatürler, raylar, sıva üstü led paneller, sıva üstü panel kasaları, led armatürler, ledli koridor armatürleri, Plüton ve döküm Plütonlar, yıldız spotlar, aydınlatma kumandaları, elektronik balastlar, exit armatürleri, led armatür trafolar, led el fenerleri, rgb led kumandalar, sinek cihazları, zaman saatleri ve sensörleri, uzaktan kumandalı ziller bir diğer satış yaptığı ürünler arasında yer almaktadır.

CATA Kristal cam spotlar ve yılbaşı süslemeleri için gerekli tüm malzemeleri temin edebileceğiniz bir markadır.