Şarzlı Ampul

Şarjlı Ampul

Sektörümüzde yapmış olduğumuz hizmetler ile büyük bir ilerleme kaydederek rakip firmalardan her zaman bir adım önde olmayı başardık. Çalışmalarımız oldukça başarılı bir şekilde devam ederken firmamız bünyesinde faaliyetler gösteren çalışanlarımız bütün disiplin ve yeteneğini ortaya koyarak büyük bir üretkenlik örneğini sektörümüzde kanıtlamaya devam etmektedir. Son olarak üretmiş olduğumuz Şarjlı ampul ürünlerimiz müşterilerimizden yoğun bir şekilde talep görmektedir. Bunun temel sebeplerden biri de ürünün kaliteli ve uzun ömürlü olmasıdır. Bunun yanında müşterilerimize sunduğumuz avantajlı ve hesaplı fiyat kampanyaları da sektörde bizi diğer firmalardan ayıran bir diğer özelliğimizdir. Son zamanlarda üretmiş olduğumuz ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği abajur ürünleri oldukça fazla talep görmektedir. Bunun sebebi ise oldukça makul fiyatlara satışa sunulması ve uzun ömürlü olması ve kullanım açısından kanal sistemi ile döşenmesidir.

Son zamanlarda sektörümüzün gelişimine katkı sağladığı gibi rakip firmalarımızın da daha kaliteli işler ortaya çıkarmasını sağlayarak, rekabet ortamının iyi bir şekilde dengelenmesini sağlamıştır. Ayrıca firmamız bünyesinde hizmet veren personellerimiz sektörde uzun yıllardır, deneyim sahibi olan ve sektörün birçok köklü firması ya da markası ile çalışan kişilerden oluşmaktadır. Bunun dışında firmamızın temel değerleri ve birinci kriteri müşteri memnuniyetidir.

Müşteri memnuniyetine dayalı olarak, yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde potansiyel müşteri kitlemiz her geçen gün artmaktadır. Ayrıca Lambader ürünlerimiz oldukça uygun rakamlar ile piyasaya sürüldüğü için bu anlamda firmamız ülke genelinde aydınlatma  satışları konusunda bir numara haline gelmiştir. Yaptığımız çalışmalar sektörümüzde kalitesiz ürün satışı yapan ve müşterilerin mağdur olmasını sağlayan marka ve firmaları ortadan kaldırmış ve bu sektördeki her firmanın daha kaliteli işler ortaya çıkarmasını sağlamıştır. Bu çalışmalarımız neticesinde firmamız uzun yıllar boyunca hizmetlerini aksatmıyor.